Podświadomość, symbolika, sny, synchroniczności i nieprzypadki są moim ulubionym rejonem, wokół których krążę, aby znaleźć treść oraz strukturę problemu, który nas blokuje w korzystaniu w pełni z naszego potencjału. Mamy go zawsze i bez wyjątków-swoją wyjatkowość,swoją moc,możliwość kreacji swojego świata-po naszemu, nie zawsze tak jak inni.Trudnością jest jednak to,że nie zawsze udaje mu się przebić przez ukryte w nas warstwy ograniczeń, zapór, węzłów, ktore zebraliśmy w swoim zyciu, lub 'zgarneliśmy’ od swojego rodu. I mimo, że tego nas nie uczą w ogólnym przekazie, to lubie dawać ludziom wiarę i odzyskiwać te ukryte zasoby,aby z tego potenciału zacząć korzystać.

Na terapi z podświadomościa, wejdziemy pod powierzchnię, do Twojej głębi, której część manifestuje się pod postacią chorby, powtarzających się zdarzeń, dziwnych synchroniczności, wypadków i wszystkich innych histori, które Cię niepokoją. Te dziwności są zawsze do wyłuskania-są zapisane w polu nieświadomym i są sposoby aby je wyłonić. Podświadomość to miejsce, gdzie wiele elementów naszej pamięci może zostać wyparta, niewidoczna dla świadomego umysłu, a jednak na nas wpływa, powodując konflikty wewnętrzne i zewętrzne, i często pracą przez rozum nie udaje się do niej dotrzeć, stąd moja potrzeba integracji całości.
W trakcie pracy być moze dotkniemy pracy z rodem, moze zrobimy ustawienia,moze poszukamy połączeń z totalnej biologi, możliwe że skupimy sie na snach,a może wyciagniesz karty podswiadomosci, które pokażą co kryje sie głebiej.
W trakcie tej pracy jest też miejsce na pracę energetyczną, gdzie dotykam Twojego ciała, podpierajac proces, który nam się wyłoni.

Podążanie za swoim czuciem i dobieranie sposobu na znalezienie zródła jest moją metodą. Narazie nie chcę jej mianować i określać, bo narodziła się ona w upartym kwestionowaniu standardowyh rozwiązań. Mój system myślowy jest jak drzewo, z dynamiką owocnika [i jak zuchwale by to nie zabrzmiało to tak po prostu czuję]. Moja praca pozwala wejść głębiej i oczyścić dany rejon. Gdy gdzieś jest węzęł, gniot, który Cię uwiera to chce go znaleść, rozplątać, roztopić i czekać na efekty.
Lubię to robić. I mnie to ciekawi.I jestem w tym dobra:)

Do tej formy pracy dobrnełam po latach poszukiwań samej siebie i odkrywania tego co mną 'steruje’, popchneła mnie tam usilna potrzeba zrozumienia „czemu wciąż odtwarzam pewne historie? Czemu znajomość problemu mi nie pomogła? czemu śnię to co śnię?”
Liczne książki, studia i warsztaty też tego nie załatwiły, ułatwiły 'jedynie’zrozumienie mechanizmów nami kierujacych,ale jednak wszytko szło przez głowę.To nie było i nie jest moje.
Dalsza droga poprowadziła mnie przez rózne tory, różnymi pociągami, do róznych uzdrowicieli..
Najpierw byłam na drodze stricte medycznej, poźniej ciut szerzej wybiła psychologia,kolejna przyszła osteopatia, a jednak coraz mocniej mnie wywiewało ze schematów, aż w końcu zaczęło to nabierać rysu holotropowego i dopiero warstwa transcendentna zblizyła mnie do przedmiotu poszukiwania, który mnie satysfakcjonuje.

Poniewż jest to głęboka praca, zwykle jest to jedna terapia, do której możemy wrócić po dłuższym czasie, jeśli nadal coś Cię niepokoi. Wymaga ona czasu na ugruntowanie się w Twoim systemie oraz zaadoptowanie się w Twoim świecie.

cena wizyty w gabinecie 500PLN- około 1h | do końca roku 400zł
cena wizyty online 300PLN- około godziny

Zapytasz czemu tak dużo? toż to zwykła pogadanka,może chwila dotknięcia, jakieś karty, sny..Możnaby pomyśleć- dziwna terapia, w której do końca nie wiadomo o co chodzi, które można przecież skosztować taniej..pewnie tak,a jednak napisze tylko, że zbudowała sie na ponad 20 latach własnej drogi,własnych chorób i uzdrowień, cudów, których dotknełam oraz doświadczeń jako terapeutka (przez niektórych nazywana czarodziejką,czy szamanką). Wiem ile taka terapia potrafi zmienić, ile uzdrowić i ile popchnąć do przodu 🙂

Przed wizytą wypełnij kwestionarusz, możesz go też potraktować jako zapiski dla siebie, nie jest mi niezbędny.
Poniżej link do ściągnięcia pytań w zwykłym pliku tekstowym. Jeśli otwiera się w przeglądarce, to kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz 'Zapisz element docelowy jako’ a następnie wypełnij i odeślij na: gabinet[małpa]grin[kropka]pl
Mozesz też poprostu zapisać odpowiedzi na kartce i przynieść je na terapię.