Moja praca składa się z komponentów takich jak praca z energią, rodem, traumą, nadużyciem, snem i całą watahą innych wyrazów, które mogłabym sobie starannie powybierać, i które nadal mogą znaczyć prawie wszystko i prawie nic. Wyjątkowość tej pracy opiera się na wspomnianym niżej drzewie, czyli zespole połączeń, które tworzę pomiędzy każdym komponentem tej sesji. Ciężko opisać charakter wizyty, bo mocno zależy ona od pola informacyjnego, które pojawi się wraz z Tobą w gabinecie. Nie wiem jakie symbole i zdarzenia wybiją, to one będą nas prowadzić, w Twoim procesie, ku uzdrowieniu.

Podstawowa wizyta w Gabinecie skupia się na uzyskaniu równowagi i wzbudzeniu wrodzonej autoregulacji, prowadzącej do odzyskania zdrowia i siły. Nie ma tam dużej przestrzeni na intensywne rozgrzebanie tematu, co nie znaczy, że się tam nie wyłania.

Podążanie za swoim czuciem i dobieranie narzędzi, które do mnie przychodzą, to moja metoda. Powstała ona na bazie odkrywania tego, co mną 'steruje’ wraz z potrzebą zrozumienia czemu sama znajomość problemu nie pomaga? Czemu nie mogę pozbyć się zapętlonego mechanizmu? Czemu wciąż odtwarzam podobne choroby, sytuacje i w końcu czemu śnię to co śnię? Uparte kwestionowanie rozdefiniowanych rozwiązań nie było pomocne. Książki też nie dały pełnej odpowiedzi. Najpierw droga stricte medyczna, później ciut szerzej i coraz mocniej wszerz, aż do duchowego podejścia. Duchowego, ale bez konieczności wykluczania ego ani magicznego przemieniania złości w szczęście i komfort, gdyż te części w pewien sposób zawsze będą z nami. Aktualnie dotarłam do tego co tak naprawdę sobą niosę > grin-kombo terapeutyczne 🙂 Na swój sposób i swoim sposobem, bo tak już mam, że recepty i formułki na mnie kiepsko działają, jestem nimi zniesmaczona i szerokim łukiem lubię ich unikać.
Mój system myślowy jest jak las, masa drzew, jeszcze więcej gałęzi, i to wszystko wyrasta dużo szybciej niż grzyby.

Gdy gdzieś jest węzeł, to chce go obejrzeć, zobaczyć możliwości i szukać rozwiązania. Moje czucie w trakcie terapii pozwala wejść głębiej i oczyścić dany rejon.

W tej formie pracy NIE opieramy się na medycznych diagnozach.
Zajmuje ona około godziny.
Ze względu na głębokość pracy, jest to jedna terapia. Wymaga ona czasu na ugruntowanie się w naszym systemie. Ewentualnie analizujemy pozostałości najwcześniej po 6 miesiącach na Podstawowej wizycie w Gabinecie, która jest nastawiona na uzyskanie równowagi i pomoc organizmowi w autoregulacji.

cena wizyty w gabinecie 500PLN- około 1h | do końca roku 400zł
cena wizyty online 300PLN- około godziny

Klikając w ten tekst, otworzysz pytania w nowym oknie. Możesz odpowiedzieć na trzy sposoby.
-wyślij odpowiedzi na gabinet@grin.com.pl (najpóźniej 36h przed wizytą)
-napisz odpowiedzi na czymkolwiek i weź ze sobą
-napisz i wydrukuj i weź ze sobą