Terapia Grin (ok. 5~25min) – 200 PLN
Terapia Podświadomości – 500PLN (online 400PLN)
Terapia z Polem Informacyjnym – 500PLN (online 400PLN)
Terapia Snów – 500PLN (online 400PLN)
Terapia Leśna – 500 PLN
Terapia Na Odległość – 150 PLN

przedpłata na konto przy pracach online

Terapia zwykle wymaga od 1 do 3 wizyt w różnym odstępie czasowym. Najbliżej jej do osteopatyczniej, ale jest to moja autorska metoda, o której więcej piszę w innych zakładkach.

Długość terapii nie świadczy o jej jakości. Ciało potrafi dać mi sygnał ze terapia została dokonana (potocznie „coś kliknęło”) już po kilku minutach. Dalsze ciągnięcie terapii może doprowadzić do przestymulowania układu i zabrzmi to trywialnie, ale szybkie zakończenie jest w trosce o twoje zdrowie. Odpowiedź na pytanie „Czemu tak krótko?” nie jest szczególnie pasjonująca 😉

W gabinecie celem jest Twoje zdrowie, ja nigdy nie o tym nie zapominam.

Odwoływać wizyty prosimy najpóźniej dzień wcześniej. Ze względu na wzajemny szacunek postanowiłam, że jeśli odwołasz ją później, to abyśmy spotkali się ponownie, poproszę cię o dokonanie wpłaty w wysokości 100 zł. Jeśli ja odwołam w dzień wizyty, twoja kolejna sesja odbędzie się za darmo.

Za wszystkie wizyty obowiązuje płatność gotówką. Przyjmuję bez maseczek.

Jak myślisz, czemu pracuję w gabinecie nie częściej niż raz w tygodniu? To jest zakładka pt. „CENNIK” więc rozpisałam i rozgadałam się gdzieś indziej. Poszukasz?